- Domnilor,nu-i clar? Românii trebuie să muncească să-şi ajungă ţara din urmă!!!
Fiecare-i talentat în ograda lui : numai geniul sare gardul. Geniul şi caprele ! (Costel Zăgan)
miercuri, 15 aprilie 2020
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
N-aș putea să fac nimic din România! Costel Zăgan
-
Fiecare-i talentat în ograda lui : numai geniul sare gardul. Geniul şi caprele ! Costel Zăgan, RETORICA LUI DRACULA
-
Ninge gratuit prieteni Dumnezeu se dăruiește îngerii foșnesc din cetini disperarea ni-i nădejde Dumnezeu ne-o dăruiește am putea să n-o p...

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu